Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Özer ile hayalindeki görüntüye kavuşmak için, her an online olarak whatsapptan ulaşabilirsin.
 • Sana özel diyet listesi
 • Motivasyon Desteği
 • Sınırsız soru sorma hakkı
 • Whatsapptan diyet takibi
 • Kısa sürede etkili sonuçlar

KAYIT FORMU

  Online diyet ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Daha fazla soru sormak için bize ulaşabilirsiniz.

  Online diyet nedir ?
  Online diyet ile klinik diyet arasında hiç bir fark yoktur. Danışanlarım ile whatsapp üzerinden her gün iletişimde oluyor, diyet listelerini paylaşıyor ve birlikte üzerine konuşarak, her sorunlarında hızlıca dönüş yaparak onları diyette daha motive hale getiriyorum.
  En iyi online diyetisyen kim?
  En iyi online diyetisyen kim sorusunun cevabını sizi en iyi anlayan diyet boyunca arkadaşınız olabilen, bununla birlikte sizi hedeflediğiniz görüntüye ulaştırabilen diyetisyendir. Dr. Diyetisyen Elif Özer Danışan yorumlarını okumak için linklere tıklayabilirsiniz.
  Online diyet nasıl yapılır ?
  Online diyet whatsapp üzerinden yapılmaktadır, sizi yakından tanıyarak yaşam şeklinize ve sağlığınıza en uygun diyet listesini oluşturuyorum, birlikte uygulamaya başlıyoruz. Aklınıza takılan soruları whatsapp üzerinden her zaman bana sorabiliyorsunuz. Birlikte her hafta kilounuzu takip ederek diyet listesinizi güncelliyorum ve böylece hedef kilonuza birlikte ulaşıyoruz.
  Online diyet ücretleri, fiyatları ve paketleri ne kadar ?
  Online diyet fiyatları sizin boy ve kilonuz üzerinden hedef kilonuza göre alacağınız aylık pakete göre belirlenir. Paketlerin içeriğinde bir farklılık bulunmuyor tek fark süreleri ve buna bağlı olarak online diyet ücreti değişiyor.
  Online diyet listesi örneği var mı ?
  Diyet listesi kişiye özel olarak hazırlandığı için online diyet örneği paylaşılması doğru değildir. Diyet listesineye göre hazırlanıyor ? Sizin kan tahliliniz incelerek sağlık durumunuz, kullandığınız ilaçlar, alerjiniz olan besinler, sevdiğiniz veya sevmediğiniz besinler gibi bir çok etken dikkate alınarak size özel olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan listeyi sizinle birlikte inceleyip gerekli son düzenlemeleride birlikte yaptıktan sonra diyete başlanıyor.
  Online diyet ve spor egzersiz programı birlikte mi ?
  Online diyet ile spor yazıyor musunuz ? Egzersiz öneriyor musunuz ? En çok aldığım sorulardan birisi, danışanlarımın her zaman zamanı olmayabiliyor o yüzden spor ve egzersizi zorunlu tutmuyorum. Belirli günler yürüyüş bile hedefimize ulaşmada bize hız kazandıracaktır.